Čas na serveru 16:14:30

Ota Bubeníček
Výhled z mého okna

Id: 467905

Výhled z mého okna

  •  / Výhled z mého okna / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartového, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3985x

Vyvolávací cena:

30 000