Čas na serveru 14:49:06

Ota Bubeníček
Z Českomoravské vysočiny

Id: 35012

Z Českomoravské vysočiny

  •  / Z Českomoravské vysočiny / Ota Bubeníček

olej/překližka, rozměr 24,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4712x

Vyvolávací cena:
3 700

38 000

Příhozy: 56