Čas na serveru 04:51:32

Ota Bubeníček
Z jižních Čech

Id: 322001

Z jižních Čech

  •  / Z jižních Čech / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 1554x

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Účastníci: 20

Příhozy: 54