Čas na serveru 13:44:29

Ota Bubeníček
Z jižních čech

Id: 38902

Z jižních čech

  •  / Z jižních čech / Ota Bubeníček

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 29, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3115x

Vyvolávací cena:

24 010