Čas na serveru 18:20:29

Ota Bubeníček
Z Mladovožicka

Id: 267304

Z Mladovožicka

  •  / Z Mladovožicka / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popisný štítek, zaskleno, lehce poškozený rám,po

zobrazeno: 2731x

Vyvolávací cena:
2 200

17 500