Čas na serveru 23:13:06

Ota Bubeníček
Za tání na Pavlově u Mladé Vožice

Id: 500508

  •  / Za tání na Pavlově u Mladé Vožice / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1269x

Vyvolávací cena:

12 000