Ota Bubeníček
Za tání na Pavlově u Mladé Vožice
Id: 500508
olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 649x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
2024,05-1,14,20,25,00
minimální příhoz 500 Kč