Čas na serveru 04:58:01

Ota Bubeníček
Za tání na Pavlově u Mladé Vožice

Id: 500508

  •  / Za tání na Pavlově u Mladé Vožice / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 649x

Vyvolávací cena:

8 000

2024,05-1,14,20,25,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu