Čas na serveru 11:49:50

Ota Bubeníček
Ze Svratky

Id: 139701

Ze Svratky

  •  / Ze Svratky / Ota Bubeníček

olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, popsáno, signováno a datováno na zadní straně, poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 1356x

Vyvolávací cena:

14 500