Čas na serveru 15:16:17

Ota Bubeníček
Zimní nálada

Id: 154908

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, krakeláž na malbě, lokálně odloupnutá malba

zobrazeno: 1912x

Vyvolávací cena:

6 000