Čas na serveru 13:22:20

Ota Bubeníček
Živly na Svratce

Id: 164101

Živly na Svratce

  •  / Živly na Svratce / Ota Bubeníček

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, lokálně zvlněná lepenka, obraz lokálně znečištěn, oděrky na rámu

zobrazeno: 2001x

Vyvolávací cena:

14 000