Čas na serveru 15:40:43

Ota Bubeníček
Zřícenina na Pojizeří u Turnova

Id: 251003

  •  / Zřícenina na Pojizeří u Turnova / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, doba vzniku cca 1900, stav viz foto,po

zobrazeno: 1526x

Vyvolávací cena:

27 000