Čas na serveru 15:44:40

Ota Černý
Nad údolím

Id: 69202

Nad údolím

  •  / Nad údolím / Ota Černý
  •  / Nad údolím / Ota Černý
  •  / Nad údolím / Ota Černý

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 53 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno 34, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:
800