Čas na serveru 22:35:43

Ota Černý
Nad údolím

Id: 69202

Nad údolím

  •  / Nad údolím / Ota Černý
  •  / Nad údolím / Ota Černý
  •  / Nad údolím / Ota Černý

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 53 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno 34, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1680x

Vyvolávací cena:
800