Čas na serveru 15:24:46

Afričanka

Id: 1520

Afričanka

  •  / Afričanka / Ota Janeček
  •  / Afričanka / Ota Janeček
  •  / Afričanka / Ota Janeček
  •  / Afričanka / Ota Janeček

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 34/50, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1550x

Vyvolávací cena:
1 800

1 900