Čas na serveru 07:17:37

Akt

Id: 193649

Akt

  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček

litografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 16 cm, signováno a číslováno ve spodní části, původní pasparta a zasklení

zobrazeno: 1441x

Vyvolávací cena:

10 050