Čas na serveru 16:15:51

Akt

Id: 193649

Akt

  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček

litografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 16 cm, signováno a číslováno ve spodní části, původní pasparta a zasklení

zobrazeno: 1994x

Vyvolávací cena:

10 050