Čas na serveru 22:06:49

Akt

Id: 218406

Akt

  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček

kresba/papír, rozměr listu 32 x 24,5 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno rámováno, na zadní straně katalogové číslo

zobrazeno: 1684x

Vyvolávací cena:

10 300