Čas na serveru 15:05:32

Akt

Id: 1323

Akt

  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček

linoryt/papír, "Prémie bibliofilů za rok 1962", velikost tisku 40,5 x 23,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1963, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2701x

Vyvolávací cena:
1 100