Čas na serveru 14:05:53

Akt

Id: 1796

Akt

  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 1984, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 2637x

Vyvolávací cena:

10 900