Čas na serveru 21:20:39

Akt

Id: 1950

Akt

  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 7. 7. 1982, paspartováno, zaskleno, papír drobně znečištěn, původní stav

zobrazeno: 3710x

Vyvolávací cena: