Čas na serveru 04:55:41

Akt

Id: 1996

Akt

  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček

litografie/papír, č. 6/30, autorský tisk, rozměr ve výřezu 21,5 x 11,5 cm, signováno vpravo dole, ilustrace k basnické tvorbě Josefa Seiferta, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2148x

Vyvolávací cena:
1 100

1 700