Čas na serveru 08:00:04

Akt

Id: 6005

Akt

  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček

litografie/papír, autorský tisk č. 7/30, rozměr ve výřezu 22 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3254x

Vyvolávací cena:

6 000