Čas na serveru 21:07:52

Akt

Id: 124101

Akt

  •  / Akt / Ota Janeček
  •  / Akt / Ota Janeček

kolorovaná kresba/papír, velikost listu 29,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, poškozeno hnědými tečkami, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1836x

Vyvolávací cena:

12 000