Čas na serveru 16:02:01

Akt dívky

Id: 348104

Akt dívky

  •  / Akt dívky / Ota Janeček
  •  / Akt dívky / Ota Janeček
  •  / Akt dívky / Ota Janeček

tuš/pastel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1796x

Vyvolávací cena:

27 000

Účastníci: 18

Příhozy: 49