Čas na serveru 20:09:49

Akt I.

Id: 199508

Akt I.

  •  / Akt I. / Ota Janeček
  •  / Akt I. / Ota Janeček
  •  / Akt I. / Ota Janeček

kresba/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1088x

Vyvolávací cena:

4 600