Čas na serveru 01:08:00

Akt s rozcuchanými vlasy

Id: 356307

Akt s rozcuchanými vlasy

  •  / Akt s rozcuchanými vlasy / Ota Janeček

tuš/pastel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1091x

Vyvolávací cena:
3 800

15 500