Čas na serveru 21:40:30

Akt ve žlutém

Id: 216805

Akt ve žlutém

  •  / Akt ve žlutém / Ota Janeček

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 987x

Vyvolávací cena:
1 200

7 500