Čas na serveru 03:24:51

Autoportrét

Id: 408401

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Ota Janeček
  •  / Autoportrét / Ota Janeček
  •  / Autoportrét / Ota Janeček

olej/sololit, rozměr 31 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 303

zobrazeno: 1123x

Vyvolávací cena:
7 500

62 000

Příhozy: 69