Čas na serveru 07:57:04

Bárky v St. Tropez

Id: 6018

Bárky v St. Tropez

  •  / Bárky v St. Tropez / Ota Janeček

litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 33 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3438x

Vyvolávací cena:

7 000