Čas na serveru 18:37:26

Bílý a černý kámen

Id: 284902

Bílý a černý kámen

  •  / Bílý a černý kámen / Ota Janeček

olej/plátno/deska, rozměr 41 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

zobrazeno: 2116x

Vyvolávací cena:

32 000