Čas na serveru 07:51:47

Borovice

Id: 265010

Borovice

  •  / Borovice / Ota Janeček
  •  / Borovice / Ota Janeček
  •  / Borovice / Ota Janeček
  •  / Borovice / Ota Janeček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, dále popsáno na zadní straně viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 2111x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 62