Čas na serveru 07:22:36

Buňka

Id: 47413

Buňka

  •  / Buňka / Ota Janeček
  •  / Buňka / Ota Janeček
  •  / Buňka / Ota Janeček
  •  / Buňka / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2814x

Vyvolávací cena:
7 500

30 000