Čas na serveru 14:20:06

Buňka

Id: 153601

Buňka

  •  / Buňka / Ota Janeček
  •  / Buňka / Ota Janeček
  •  / Buňka / Ota Janeček
  •  / Buňka / Ota Janeček
  •  / Buňka / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 36 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno a datováno 1966, oděrky na rámu

zobrazeno: 3362x

Vyvolávací cena:
25 000

42 900