Čas na serveru 18:32:08

Buňky

Id: 378101

Buňky

  •  / Buňky / Ota Janeček
  •  / Buňky / Ota Janeček
  •  / Buňky / Ota Janeček
  •  / Buňky / Ota Janeček

olej/lepenka, rozměr malby 31 x 43 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1392x

Vyvolávací cena:

91 000

Příhozy: 78