Čas na serveru 04:47:35

Carmen

Id: 122902

Carmen

  •  / Carmen / Ota Janeček
  •  / Carmen / Ota Janeček
  •  / Carmen / Ota Janeček
  •  / Carmen / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 41 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 1977, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2560x

Vyvolávací cena:
10 000

33 000