Čas na serveru 04:16:48

De Vinos

Id: 1502

De Vinos

  •  / De Vinos / Ota Janeček
  •  / De Vinos / Ota Janeček
  •  / De Vinos / Ota Janeček

tempera/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2080x

Vyvolávací cena:
9 500

16 000