Čas na serveru 23:42:37

Dívčí akt

Id: 302011

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Ota Janeček
  •  / Dívčí akt / Ota Janeček
  •  / Dívčí akt / Ota Janeček

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 25,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1977x

Vyvolávací cena:
3 800

27 666