Čas na serveru 01:30:38

Dívčí hlava

Id: 40004

Dívčí hlava

  •  / Dívčí hlava / Ota Janeček

dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 30. 12. 79, velikost listu 31 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, list mírně natržen v přeložení

zobrazeno: 1862x

Vyvolávací cena:

6.9.2016, 22:00:00

22.7.2016 20:16 2 500 Kč