Čas na serveru 13:53:43

Dívka

Id: 254709

Dívka

  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 27 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1882x

Vyvolávací cena:
2 800

20 000