Čas na serveru 09:55:28

Dívka

Id: 290707

Dívka

  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 28,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 3563x

Vyvolávací cena:
1 200

11 500