Čas na serveru 08:09:08

Dívka

Id: 290707

Dívka

  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 28,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2992x

Vyvolávací cena:
1 200

11 500