Čas na serveru 14:43:24

Dívka

Id: 1597

Dívka

  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček

kresba/papír, velikost listu 28,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1985, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2056x

Vyvolávací cena:

13 500