Čas na serveru 00:54:40

Dívka

Id: 481103

Dívka

  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně kat.číslo 9839

zobrazeno: 638x

Vyvolávací cena:

15 500