Čas na serveru 10:36:32

Dívka

Id: 44702

Dívka

  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček

kolorovaná litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 39,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1291x

Vyvolávací cena:

4 100