Čas na serveru 12:20:40

Dívka

Id: 45102

Dívka

  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček

kolorovaná litografe/papír, rozměr ve výřezu 30 x 18 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1672x

Vyvolávací cena:

3 200