Čas na serveru 20:43:33

Dívka

Id: 47409

Dívka

  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček

litografie/papír, velikost listu 40,5 x 30 cm, signováno uprostřed dole, č. 18/20, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1969x

Vyvolávací cena:
800

1 600