Čas na serveru 15:16:00

Dívka

Id: 103804

Dívka

  •  / Dívka / Ota Janeček

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou dívky kombinované techniky, signováno, datováno 12. III. 88, velikost listu 29 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 983x

Vyvolávací cena:

2 600