Čas na serveru 08:12:50

Dívka

Id: 142103

Dívka

  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček
  •  / Dívka / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, signováno vlevo dole, datováno 1985, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1919x

Vyvolávací cena:

29 000

Příhozy: 57