Čas na serveru 22:54:45

Dívka a růže

Id: 1786

Dívka a růže

  •  / Dívka a růže / Jiří Anderle

litografie/papír, varianta s kresbou 1/1, rozměr ve výřezu 51,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5285x

Vyvolávací cena:

12 500