Čas na serveru 15:35:31

Dívka držící ptáčka v dlani

Id: 1537

Dívka držící ptáčka v dlani

  •  / Dívka držící ptáčka v dlani / Ota Janeček

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2561x

Vyvolávací cena:
1 400

2 600