Čas na serveru 15:04:11

Dívka s ptáčkem

Id: 275302

Dívka s ptáčkem

  •  / Dívka s ptáčkem / Ota Janeček

kresba tuží/papír, rozměr viditelný 53 x 37 cm, značeno vpravo, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 899x

Vyvolávací cena: