Čas na serveru 12:10:19

Dívka s ptáčkem

Id: 172201

Dívka s ptáčkem

  •  / Dívka s ptáčkem / Ota Janeček

kombinovaná technika/tuž/pastel, rozměr ve výřezu 40 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2952x

Vyvolávací cena:

24 000