Čas na serveru 13:52:05

Dívka s ptáčky

Id: 103803

Dívka s ptáčky

  •  / Dívka s ptáčky / Ota Janeček

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou dívky s ptáčky kombinované techniky na papíře, signováno, datováno 30. IX. 90, velikost listu 29,7 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1023x

Vyvolávací cena:

9 000