Čas na serveru 15:43:33

Dopis Nicol

Id: 61703

Dopis Nicol

  •  / Dopis Nicol / Ota Janeček
  •  / Dopis Nicol / Ota Janeček
  •  / Dopis Nicol / Ota Janeček

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou chlapce kombinované techniky, signováno, datováno 29. 11. 84, velikost listu 29,5 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1374x

Vyvolávací cena:

2 250