Čas na serveru 05:38:57

Dopis Nicol

Id: 61703

Dopis Nicol

  •  / Dopis Nicol / Ota Janeček
  •  / Dopis Nicol / Ota Janeček
  •  / Dopis Nicol / Ota Janeček

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou chlapce kombinované techniky, signováno, datováno 29. 11. 84, velikost listu 29,5 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2076x

Vyvolávací cena:

2 250